Курси валют

Погода

На осінні канікули – в Ізраїль

18.10.2014

З 09 по 16 жовтня працівники турагенції "Santa Lucia" відвідали Ізраїль.

Віддепер ми маємо багато чого Вам розповісти про цю крихітну,але надзвичайно колоритну та цікаву країну!

 

На осінні канікули – в Ізраїль

Найкращий спосіб поринути у літо серед холодної київської осені – це відправитись у подорож до теплого Ізраїлю, що ми і вирішили зробити в середині жовтня. За вікном аеропорту Бориспіль  жовто-гаряча осінь.  Три години польоту – і ми потрапляємо в теплі обійми ізраїльської землі.

У аеропорті Бен-Гуріон незадовго до нашого прильоту пройшов теплий дощ  (що досить рідко трапляється цієї пори року), але все одно ця країна зустрічає нас приємним літнім теплом.

З  самого ранку за вікнами яскраво світить сонце (на противагу похмурим київським ранкам, до яких ми вже звикли) і голосно по-весняному співають пташки на запашних евкаліптових деревах. Середземне море цієї пори року огортає приємним теплом і з раннього-ранку і до пізнього вечора на пляжах Ашкелону та Ашдода ніжаться на сонці туристи та місцеві жителі.

Подорожувати цієї пори року по Ізраїлю дуже комфортно – вже немає  нестерпно палючого літнього сонця, але ще й не почались зимові дощі. Ізраїльтяни на початку жовтня святкують свято Сукот: традиційно встановлюють невеликі намети поряд зі своїми будинками, де періодично збираються для святкування. На цей період у місцевого населення випадає багато вихідних, ніхто не поспішає вранці на роботу та навчання, так що ви потрапляєте у атмосферу святкової безтурботності, що відчувається у великих містах та маленьких містечках країни.

Крім традиційного для більшості туристів відвідування Ієрусиламу і стіни Плача, цікавими можуть виявитись поїздки в інші куточки країни, куди туристами стежки не так «проторені». Наприклад, незабутньою може стати подорож до заповідника в горах Ейн-Геді. Це місце нагадує оазис у горах з дивовижними водоспадами, струмками, рослинністю біля водойм та пташками, що кружляють в ущелинах гір. Ми особисто спробували піднятись на одну з гір, з вершини якої відкривається незабутній краєвид на Мертве море, пальмові насадження, та гори сусідньої Йорданії, що видніються на горизонті.  

Для маленьких відвідувачів, а також для всіх, кому подобаються тварини, запам’яєтається поїздка до зоопарку-сафарі, де зібрані різні тварини, при цьому значна частина з них проживають в умовах, максимально наближених до природних. В деяких зонах зоопарку вільно гуляють носороги, бегемоти, страуси, зебри та косулі. І дивно, що все це багатоманіття дикої природи знаходиться в центрі міста Рамат-Ган. А туристи, яким подобається милуватись підводним світом, можуть відвідати Ейлат з його типово туристичною енергетикою. Він знаходиться на берегах Червоного моря, яке відоме барвистим і різноманітним підводним світом, що можна спостерігати не лише займаючись дайвінгом, а й відвідавши тамтешній Океанаріум.       

Мабуть, вже обов’язковим для всіх туристів стало відвідування Мертвого моря в Ізраїлі. Тільки занурившись в нього, відчуваєш, на скільки це явище є незвичайним на нашій дивовижній Планеті. А маленький кристал солі, виловлений з самого моря, може стати прекрасним нагадуванням про осінні канікули в Ізраїлі.

 

З побажаннями теплої осені,

Ваша «Santa Lucia»   

 

 


 

 

 

 

 

 

Партнери

 • akkord_tour.jpg
 • anex.jpg
 • anyway logo.jpg
 • as.jpg
 • coral.jpg
 • logo.jpg
 • news-travel.jpg
 • oasis.jpg
 • pegas.jpg
 • PZU.jpg
 • tavel-sim.jpg
 • tpg.jpg
 • tui logo.jpg
 • turtess.jpg

Спецпропозиції

Райський острів - Шрі-Ланка

Райський острів - Шрі-Ланка 

ВІДВІДАЙТЕ ШРІ-ЛАНКУ! Доступний екзотичний напрямок! Зручні недорогі авіаперельоти, великий вибір готелів (абсолютно всі готелі розташовані на березі океану), відпочинок на морі чи комбіновані екскурсійні тури.          

Read more

Єгипет - вічне літо!!

Єгипет - вічне літо!! 

Хочеш літо серед зими? Замовляй тур до Єгипту!  Це вічне літо, сонце 365 днів та різнобарвне Червоне море!   Неперевершений лідер продажів!

Read more

ОАЕ. Східна казка, доступна кожному!!!

ОАЕ. Східна казка, доступна кожному!!! 

    ОАЕ. Східна казка, доступна кожному!                                

Read more

Іменинникам та Молодятам!

Іменинникам та Молодятам! 

ІМЕНИННИКАМ ТА МОЛОДЯТАМ - ПОДАРУНОК! ЦЕ ВЖЕ СТАЛО ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ :-)   P.S. Не забудьте сказати про своє свято!          

Read more

1 2