Курси валют

Погода

Напрямки

 

  Шановні туристи, дорогі відвідувачі сайту!

Наведена нище інформація не є результатом роботи з туристичними довідниками, інтернет-ресурсами чи Вікіпедією. Даний текст створений виключно мною на основі власних поїздок, особистого досвіду та суб'єктивного враження.

Для ілюстрацій частково були використані мої власні фото.Сподіваюсь, розповідь про наші напрямки діяльності під таким кутом зору Ви знайдете цікавою та корисною. 

 

Людмила Мацко

 

 

ТУРЕЧЧИНА

Перед Вами - лідер серед напрямків для сімейного відпочинку. Туреччина пропонує туристам найдовший туристичний сезон у Європі, безвізовий режим, калейдоском екскурсій, найактивнішу анімаційну розважальну програму та головне – неперевершений вибір готелів на будь-який смак та гаманець. Як показує досвід, навіть туристи, які бачили весь світ, знов і знов повертаються до Туреччини, щоб провести свою чергову відпустку.

Офіційна назва: Турецька Республіка  

Столиця: Анкара

Клімат: Клімат Туреччини надзвичайно різноманітний. Центральна Туреччина - область континентального клімату з досить прохолодною сніговою зимою, на західному і південному узбережжі країни - клімат субтропічний, тепло і сонячно з ранньої весни до пізньої осені. На узбережжі Егейського та Середземного морів пляжний сезон починається у квітні та закінчується в листопаді. 

Релігія: більшість населення - мусульмани-сунніти. Велика частина народу релігійна і багато сфер суспільного життя пройнято ісламом. При відвідинах мечеті необхідно зняти взуття, бути акуратно одягненим, виключити з одягу шорти, майки, міні-спідниці, дотримуватись тиші.

Мова: Турецька. У містах і туристичних центрах також спілкуються англійською, німецькою, французькою, російською.

Різниця в часі з Україною: відсутня

Час польоту з України: 2,5 години

Валюта: Турецька ліра

Віза: безвізовий режим.

Корисні поради: Турки дуже гостинні, тому якщо вас запрошують в магазин,  зайдіть, щоб не образити господаря. У магазині вас охоче напоять чаєм, покажуть товар, запропонують знижки. Для турків дуже важливо встановити дружні взаємини з гостем, їм буде приємно, якщо ви відповісте взаємністю. Турки терпляче відносяться до звичаїв інших людей, але жінкам все ж не варто надівати зухвалий одяг, особливо при подорожі вглиб країни. За мусульманською традицією, при вході в мечеть або приватний будинок необхідно роззутись. Пам'ятайте: іслам забороняє зображення людей, тому перед тим, як сфотографувати місцевого житедя, запитайте дозволу. Турки дуже доброзичливі та зазвичай погоджуються. Вживання алкоголю на вулицях не схвалюється.

Що купити: Східні солодощі рахат-лукум, спеції, вироби з шкіри, бавовни, прикраси із золота, вироби з онікса і міді, текстильні вироби – все це зробило Туреччину однією з найпривабливіших країн для шоппінгу.

Найбільш задоволені туристи: сім'ї з дітьми ( навіть немовлятами), що довірили свою відпустку готелям високого рівня з активною інфраструктурою; туристи різного віку та достатку, які побачили регіон Фетхіє (Олуденіз)

 

ЄГИПЕТ

 Єгипет - одна з небагатьох ісламських країн, відкритих для туризму. Це країна дивовижних фараонів, пірамід та древньої цивілізації, історичних пам’яток та цікавих музеїв. Це країна прекрасних пляжів,  багатих коралами та рибами Червоного моря. За різноманіттям підводного світу Червоне море може порівнятися, мабудь, з Карибським басейном.  І якщо вірити міжнародному рейтингу найкращих місць для дайвінгу, Єгипет займає місце між півостровом Юкатан, Мексика (Карибський басейн) та між Мальдивськими островами (Індійський океан).  Єгипет приваблює туристів зі всього світу. І, як ми кажемо своїм туристам, Єгипет - доступне літо серед зими. 

Офіційна назва: Арабська Республіка Єгипет

Столиця: Каїр

 Клімат: Сезон 12 місяців на рік! В рік 364 дні сонця! Найсприятливіший час для відвідання Єгипту – міжсезоння: весна та осінь. Клімат сухий, тому навіть літня спека  +40 переноситься виключно добре. 

Релігія: близько 90% коріних жителів сповідують іслам, до 10% сповідує християнство.

Мова: арабська

Різниця в часі з Україною: відсутня, окрім деякого періоду - весною та осінню, коли різниця може бути 1 година. Це відбувається тому, що Україна та Єгипет неодночасно переходять на літній та зимовий час.

Час польоту з України: 4 години

Валюта: єгипетський фунт

Віза: безвізовий режим (візова марка вартістю 15 USD купується по прильоту)

Корисні поради: Поведінка: жінкам не бажано вдягати дуже відвертий одяг. Фотографуючи місцевих жителів, слід питати в них дозволу,тому що Коран забороняє зображення людини. В Єгипті діє сухий закон, тому купити спиртні напої можна тільки у відведених для цього
місцях. Не пропонуйте єгиптянам спиртних напоїв і не з’являйтеся в нетверезому стані поза межами готелю.
Море: рекомендовано використовувати спеціальне взуття для входу в море, щоб не поранитись коралами та морськими їжаками. Взуття можна придбати в місцевих магазинах. Крім цього, корали- національний скарб Єгипту - їх забороняється ламати, виносити із води, а тим більше вивозити із країни. За останнє передбачено штраф. Забороняється купатись у морі після заходу сонця, оскільки в цей час до берегів підпливають хижі та отруйні риби.

Що купити:  найбільшою популярністю у туристів користуються папіруси. Вони оригінальні, легкі та практичні у транспортуванні. Крім цього, туристи купують ароматичні масла, кальяни, статуетки, пірамідки, вироби з золота, срібла та дорогоцінне каміння. Не забуваємо торгуватись.

Найбільш задоволені туристи: від дайвінгу та снорклінгу

 

 ТУНІС

 

Блакитне море. Білий та м’який, як борошно, пісок. Таємничий Карфаген, життєрадісне біло-блакитне місто Сіді Бу Саїд. Яскраві фарби зелених оазисів жовтої Сахари та затишні кав’ярні на Медині – все це Туніс, один з найпопулярніших курортів Середземномор’я. Тут поєднуються численні культурні багатства, що залишилися від колишніх цивілізацій. Туніс - химерне та дивовижне поєднання європейської цивілізації та арабської Африки.

Офіційна назва: Туніська Республіка

Столиця: Туніс

Клімат: субтропічний середземноморський, на півдні – тропічний пустельний. Характер кожної пори року визначається м’якістю помірного клімату. Середня температура складає +15 ° С в грудні і +30 °С в липні. Сезоном вважається період з травня по вересень. На острові Джерба сезон є довшим.

Релігія: іслам сунітського напрямку.

Мова: арабська, але багато місцевих жителів розуміють також французьку (Туніс - колишня французька колонія)

Різниця в часі з Україною:  мінус одна година

Час польоту з Украïни: 3 години

Валюта: туніський динар

Віза: безвізовий режим

Корисні поради: Туніс - найбільш європеїзована країна Магриба ("магриб" - захід, західна частина Африки). В цій країні досить м'які норми поведінки для туристів та досить лояльне ставлення до ісламських обмежень. Алкоголь можна придбати в спеціалізованих державних магазинах. Варто відмітити, що біля берегів на муніципальних пляжах Тунісу можна зустріти водорості. Це природно-географічна особливість цієї місцевості. Проте більшість готелів біля своїх пляжів щоденно прибирають ці рослини спеціальною технікою, тож насолоджуватись білим піском туристам зазвичай нічого не заважає.

Що купити: Попитом у туристів користуються килими, глиняні та керамічні вироби, срібні прикраси. Дивовижним подарунком для Ваших рідних буде “піщана троянда” – скам’янілий кристал, форма якого схожа на квітку. Часто іноземці купують музичні інструменти та національний одяг. Але не можна пройти поміж лавками, переповненими різноманітними смачними винами, оливковою олією, солодкими фініками, духмяними прянощами, східними солодощами. Якщо Ви вмієте гарно торгуватися, не втрачайте шанс придбати бажані речі у два чи три рази дешевше.

Найбільш задоволені туристи: які побували в пустелі Сахара 

 

ЧОРНОГОРІЯ

 

 

Чорногорія - екологічно чиста країна на березі Адріатичного моря. Цю неймовірно зелену затишну країну обирають туристи, які цінують відпочинок наодинці з природою. Чорногорія, або Монтенегро, зустрічає гостей свіжим, сповненим киснем лісовим повітрям, яким не можна надихатись. Ця країна в першу чергу пропонує відпочинок на віллах - невеликих кількаповерхових будиночках, які розташовані зазвичай не на березі, а на відстані 300 -700 метрів від пляжної смуги. Але така прогулянка буде неодмінно приємною: дорогою до пляжу Ви зустрінете казкові, мов з картинки, доглянуті будиночки, буйні сади виноградників, криві брусчаті вулички. Мережеві комфортабельні готелі міжнародних стандартів в цій країні, звісно, теж є, проте такі засоби розміщення менш популярні. Чорногорія - рай для туристів, які люблять багато гуляти, нікуди не поспішаючи та насолоджуючись природним спокоєм.

Офіційна назва: Республіка Чорногорія

Столиця: Подгоріца

Клімат: на клімат Чорногорії впливають контрасти її рельєфу: якщо на узбережжях клімат середземноморський, то у передгір'ї, в декількох кілометрах від приморської смуги - яскраво виражений континентальний. Середня температура влітку -  27оC, взимку -  12оC.  Сезоном вважається період травень - вересень. При цьому прохолодне Адріатичне море прогрівається до комфортної температури не раніше червня.

Релігія: понад 70% - правосласні, близько 20% - мусульмани, решта - католики та ін.

Мова: сербська

Різниця в часі з Україною: мінус одна година

Час польоту з України: 2 години

Валюта: євро

Віза: безвізовий режим

Корисні поради: з особливою приємністю хочеться відмітити, що в Чорногорії, як і в багатьох інших європейських країнах, рівень злочинності знаходиться на досить низькому рівні. Автомобілі паркують, не зачиняючи вікна, а касові апарати в магазинах можуть залишатися без нагляду під час сієсти. Сієста - це обідня пора, період найбільшої полудневої спеки (приблизно 13.00-16.00). В цей період більшість магазинів та офісів зачиняється та люди відпочивають. З приводу питної води: в Чорногорії вода з-під крану є придатною для пиття.

Що купити: смачним подарунком з Чорногорії буде в'ялене на вітрі та сонці м'ясо пршут, ароматні вина (виноградні та ягідні), олія оливи з місцевих оливкових садів. Як і на всьому Середземномор'ї, в Чорногорії поширена фруктова горілка - ракія.  Чорногорія - православна країна, тут також можна придбати ікони та хрестики.

Найбільш задоволені туристи: молодь, яка відпочивала в Будві; сімейні пари, що обрали регіон Свєті Стефан

 

ХОРВАТІЯ

Це місце зустрічі Середземномор'я та Альпійського гірського хребта. Хорватією називають екологічно чисту місцевість з численними островами та з тисячами кілометрів приголомшливої краси узбережжя. Багато пляжів цього регіону відзначено "Блакитним прапором" - почесною нагородою екологічної чистоти. Ще одна особливість хорвацьких пляжів у практично відсутньому тут мілководді та у прозорості води як мінімум 50 м 

Офіційна назва: Республіка Хорватія

Столиця: Загреб

Клімат: на півночі - континентальний, в центральній частині країни - гірський, на Адріатичному узбережжі - середземноморський. Липень і серпень вважається найкомфортнішим періодом для пляжного відпочинку. Денні температури в цей період — як на узбережжі, так і у внутрішніх районах країни досить високі. Офіційно сезон в Хорватії починається у травні, закінчується - у вересні.

Релігія: католики (більше 85%), православні (біля 4%), решта - мусульмани, протестанти та ін.

Мова: хорвацька

Різниця в часі з Україною: мінус одна година

Час польоту з України: 2 години

Валюта: хорвацька куна, євро

Віза: візовий режим. Перелік документів для відкриття візи: http://www.tui.ua/destinations/countries/croatia#/c-visa

Корисні поради: подібно своїй сусідці Чорногорії, Хорватія спокійна і безпечна. Це країна, де Ви з успіхом обійдетесь без знання іноземної мови. Будьте певні, Вашу українську чи російську чудово зрозуміють. Обов'язково відвідайне перлину Адріатики - місто Дубровник. 

 Що купити: традиційними сувенірами з Хорватії вважаються шерстяні вироби, кераміка, вишивка. З Середньої Далмації (Спліт) можна привезти камінь острова Брач, знаменитий тим, що використовувався при будівництві Капітолію в США. Нагадувати про хорвацьку відпустку також будуть сушені трави в тканих мішечках (особливо лаванда). Щоб пригостити рідних та близьких, рекомендуємо купити смачний хорвацький сир, який за спецрецептом витримується в маслі оливи (найкращі сири виробляються на островах).  Завершити перелік хотілось би різноманітними алкогольними настоянками з травами на основі меду, та особливо відмітити знаменитий вишневий лікер "Мараскіно" із регіону Задар.

Найбільш задоволені туристи: ті, які побачили Плитвицькі водоспади 

 

       ІЗРАЇЛЬ

 

 

 

Доторкнутись долонями до Стіни Плачу... Відчути себе невагомим у Мертвому морі... Танцювати всю ніч на пляжі Тель-Авіва... Зануритись у підводний світ Обсерваторії в Ейлаті...Замислитись про вічне на Горі Блаженств... Побачити та відчути Землю Обітовану... Одним словом, відвідати Ізраїль - крихітну, але дуже різнобарвну та активну країну Близького Сходу. В Ізраїлі кожен зайнятий своєю справою. Як тут кажуть, Хайфа працює, Тель-Авів гуляє, Ієрусалим молиться.  (с) Ізраїльська народна приказка

 

Офіційна назва: Держава Ізраїль

Столиця: Ієрусалим

Клімат: не дивлячись на те, що країна крихітна, на її території присутні абсолютно всі кліматичні пояси, крім зони мерзлоти і тропіків. Щоб не вдаватись до географічних термінів, приведу приклад: початок грудня, тижнева робоча поїздка, що охопила весь Ізраїль. Протягом неї ми: 1. Ввечері гуляли узбережжям Тель-Авіва босоніж; 2. Побачили сніг в Ієрусалимі 3. Потрапили під штормове попередження на озері Кінерет 4. Насолоджувались тридцятиградусним Мертвим морем у густому тумані; 5. Засмагали на яхті в Эйлаті.

Спекотне та сухе літо починається у квітні, закінчується у листопаді. Взимку зазвичай випадають опади, середня температора знижується до 16-18 градусів.

Релігія: переважно іудаїзм ( понад 75%), присутні також мусульмани ( біля 17%) та ін.

Мова: перша державна мова - іврит, друга - арабська; в багатьох регіонах також розмовляють російською (емігранти)

Різиця в часі з Україною: відсутня, крім невеликих періодів навесні і восени, коли різниця може становити мінус одну годину. Це відбувається тому що на зимовий і літній час Ізраїль та  Україна зазвичай переходять не одночасно.

Час польоту з України: 3 години

Валюта: ізраїльський шекель

Віза: діє безвізовий режим. Але! Увага! Безвізовий режим поширюється лише на закордонні паспорти громадян України, тож  якщо подорожує дитина з окремим проїздним документом (блакитного кольору), ВІЗА ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ У КОНСУЛЬСТВІ. Уточнюйте інформацію у працівників агенції або на сайті наших партнерів: http://www.turtess.com/ru/country/6/visa

Корисні поради:

Що купити: 2 речі, без яких зазвичай туристи з Ізраїля не повератються: Свята вода та косметика Мертвого моря. Святу воду можна купити в Ієрусалимі в пляшечках, часто з нею можна придбати Святу землю, Святу олію, ладан. З Ієрусалиму також привозять хрестики з оливкового дерева, ікони, свічки, освячені в Храмі Гроба Господня. Щодо косметики з мінералами Мертвого моря, то вона досить різноманітна та має помірні ціни. В Ізраїлі також є фабрика діамантових виробів.З цієї країни можна також привезти екзотичні фрукти: манго, пассіфлору, пітайю (драгон-фрут) та ін. І, звичайно, оливки та оливкову олію відмінної якості.

Найбільш задоволені туристи: які відчули на собі ніжні обійми Мертвого моря - повірте, ні з чим не зрівнянне відчуття.

 

Об'єднані Арабські Емірати

 

Об’єднані Арабські Емірати – справжня Східна Казка. Вона, немов міраж у пустелі, постає перед поглядом туриста у красі пальмових оазисів та хмарочосів на тлі безмежної пустелі. ОАЕ - один з найвищих світових стандартів життя та соціального забезпечення населення. Це - бетонно-метало-скляні футуристичні та урбаністичні творіння, які розташовані поруч зі  старовинними традиційними мечетями. В цій країні поєдналась суміш багатьох культур та націй, які живуть і працюють пліч о пліч. В Дубаї та Абу-Дабі розташовані найдорожчі готелі світу, які  мають високий рівень сервісу та розвинену інфраструктуру. 

Об’єднані Арабські Емірати– одна з казок «Тисяча і однієї ночі»,  яка стала реальністю.

 

Офіційна назва: Об'єднані Арабські Емірати

Столиця: Абу-Дабі 

Клімат:  перехідний від тропічного до субтропічного. Кращий сезон - з жовтня по травень. У зимові місяці іноді бувають дощі. Середньомісячні температури від +20 С до +35 С (максимальні - влітку, до +50 С). Але кондиціонерами в цій країні обладнані навіть автобусні зупинки, тому багато туристів відвідують цю країну влітку (з метою економії) та залишаються задоволені

Релігія: переважно мусульманство

Мова: арабська, також розповсюджена англійська ( нею непогано володіють навіть працівники на будівництві та прибиральники в готелях) 

Різиця в часі з Україною: плюс дві години; з останньої неділі березня до останньої неділі вересня - на годину

Час польоту з України: 5 годин

Валюта: арабський дирхам 

Віза: діє візовий режим.  Оскільки в Україні консульства ОАЕ немає, віза відкривається в ОАЕ (електронний дозвіл). Перелік документів досить простий: скановані копії закордонного паспорту та фото.

Корисні поради: поради туристам в контексті розповіді про Об'єднані Арабські Емірати варто звести до правил поведінки в цій країні:

- В ОАЕ діє сухий закон. Алкоголь в жодному магазині не придбати: це можна зробити в деяких готельних ресторанах та барах. Але! Зазвичай ціни на алкоголь навіть у бюджетному 3-х зірковому готелі такі, що Вам не захочеться пити. Привезений з собою алкоголь можна вживати лише в готельному номері. Категорично заборонено з'являтись на людях у нетверезому стані. В консервативному еміраті Шарджа заборонено не просто вживати алкоголь, але й транспортувати його.

- Палити можна тільки в суворо відведених для цього місцях.

- В ОАЕ є спеціальні 'жіночі дні', коли пляж відкритий лише для жінок. В інші дні можна відвідувати пляжі в звичних для нас купальних костюмах, але, знову ж- таки, в еміраті Шарджа відвідувати пляж можна лише готельний, не муніципальний, за це свідомі місцеві жителі можуть викликати Police.

- Не бажано вдягати надмірно відкритий одяг, віддайте перевагу закритим плечам та колінам.

- Уникайте фотографування військових об'єктів, поліцейських ділянок та арабських жінок.

Рівень злочинності надзвичайно низький в цій країні. На це є основна причина: надто суворі покарання. Загалом араби гостинні та привітні до своїх туристів, але все ж вони вимагають від них поваги до ісламських традицій і культури.

Що купити: назвати суто місцеві сувеніри в Арабських Еміратах складно, але ця країна розташована на перехресті світових торговельних шляхів, тому у цій країні можна купити речі з різних куточків світу. Крім цього, в еміраті Дубаї щорічно в період січень-лютий проходить Міжнародний торговельний фестиваль. В цей час зазвичай знижки в магазинах досягають 75%.

 

ШРІ-ЛАНКА

 

 

 Шрі-Ланка - острів в Індійському океані, де панує вічне літо. В перекладі з санскриту (стародавня літ. мова Індії) назва "Шрі-Ланка" означає "благословенна земля". Ця крихітна країна-острів зберегла свою унікальну природу до сьогоднішнього дня. Піклуючись про кожну тваринку та рослинку, ланкійці створили національні парки, заповідні зони, розплідники тварин - слонів, черепах... На Шрі-Ланці немає шкідивих виробництв, але є кілометри білих піщаних пляжів, могутній океан, гірські водоспади, чайні плантації, тропічні рослини та зовсім не полохливі екзотичні тварини, більшість з яких дружньо відноситься до туристів. Ще одна чудова перевага Шрі-Ланки як туристичного напрямку: абсолютно всі готелі узбережжя знаходяться на 1й береговій лінії - як 2*, так і 5* deluxe.

Офіційна назва: Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка (до 1972 року - Цейлон)

Столиця: Коломбо

Клімат: тропічний; кращий сезон - з листопада до квітня, оскільки в цей період випадає менше опадів та можна спостерігати штиль в океані. В літній сезон частішають дощі, а безмежна водна стихія перетворюється на високі хвилі. Проте останнім часом чіткі кордони міжсезоння стираються. Тому загалом можна сказати, що туристи мають можливість відвідувати цей райський острів протягом усього року.

Релігія: понад 75% населення - будисти, близько 7% - індуїсти, решта - мусульмани, католики та ін.

Мова: сингальська і тамільська, англійська

Різиця в часі з Україною: +2,5 години влітку, +3,5 години взимку.

Час польоту з України: прямим рейсом - 9 годин, з пересадкою в Дубаї/Шарджі (ОАЕ) - 5 годин до ОАЕ, 3,4 години до Коломбо (зазвичай час очікування між рейсами не перевищує 2,5 годин)

Валюта: ланкійська рупія

Віза: діє безвізовий режим; візу необхідно придбати в аеропорту, вартість 35 usd

Корисні поради для туристів, що планують поїздку на Цейлон, хотілося б звести до кількох важливих пунктів:

Транспортні сполучення. Обираючи готель для відпустки на Благословенній Землі Шрі-Ланка, необхідно врахувати важливі нюанси:

  - всі екскурсійні маршрути, визначні місця та розвинута інфраструктура зосереджені навколо міста Коломбо;
  - дороги на Шрі-Ланці дуже завантажені транспортом - тук-туками, машинами, мотороллерами, інколи - слонами;

  - на Шрі-Ланці є милі тваринки, які називаються варанами; їх ланкійці дуже шанують. І якщо на дорозі зненацька прилягла відпочити ця гіганська ящірка, будьте певні: весь транспортний рух буде паралізовано, але поки варан самостійно не залишить проїзджу частину, учасники дорожнього руху жодного метра не проїдуть.
Іншими словами, 80 км від аеропорту Коломбо до курортного регіону Бентота, фактично може зайняти 3-5 годин переїзду. Тож або обирайте готель в більш наближеному до Коломбо регіоні (наприклад, Ваддува), або віддайте перевагу організованому груповому туру 'екскурсії + пляж'

Пляж. Абсолютно всі пляжі Шрі-Ланки є муніципальними. Вони є безкоштовні, проте не обладнані (шезлонги та парасольки відсутні). Але як показує досвід, це ніколи не було перешкодою для гарного відпочинку, оскільки готель, облаштований шезлонгами та місцями для відпочинку, зазвичай розташований в трьох кроках від пляжу.
Алкоголь. Без проблем можна придбати в готелях, ресторанах та барах, які мають на це ліцензію. В звичайних магазинах/супермаркетах алкоголь не продається, лише у спеціальній мережі - Wine Stores. Увага! В повний місяць ланкійці не п'ють та не продають алкоголь.

Одяг:ЧИТАТИ

Ресторани, харчування та санітарія: ЧИТАТИ

Щеплення:ЧИТАТИ

Що купити: звичайно, найтиповіший сувенір з Цейлону - цейлонський чай. Він буває декількох оригінальних сортів, кожен з яких можна продегустувати на чайній фабриці чи в магазинах. Також можна придбати екзотичні фрукти, спеції, кокосовий ром, ефірні олії, вироби з дерева (але в умовах українського клімату вони можуть дати тріщину з причини різниці в рівні вологості повітря)

 

ІНДІЯ

 

Індія - одна з найдавніших та найцікавих країн світу. Це надзвичайно загадкова та контрастна країна: третина її населення живе вкрай бідно (деякі не мають навіть даху над головою - сплять у коробках та наметах), але каста обраних, блаженних (їх більше мільйона) - є справжніми мільйонерами. Це надзвичайно миролюбива держава - вона ніколи не вторгалася в інші країні за останні 100000 років історії. Індія також є колискою аюрведи (найбільш рання школа медицини, відома людству). Наші туристи кажуть, що той, хто побачив захід сонця на Гоа, ніколи в житті не забуде це неймовірне природне явище.

Цю країну треба відчути, прийняти її звичаї та культуру, полюбити її народ. І Індія розкриється перед Вами красою квітки лотоса. 

 

Офіційна назва: Республіка Індія  

Столиця: Нью-Делі

Клімат: протягом року спостерігаються три сезони: сухий прохолодний (листопад-лютий), сухий спекотний (березень-травень), вологий спекотний (червень-жовтень). Щодо Гоа, то цей штат має типовий субекваторіальний клімат з яскраво вираженим сухим та вологим сезоном. Протягом періоду з травня по жовтень на Гоа утримується спекотна та волога погода з великою кількістю опадів. Найвища температура спостерігається у травні. Сухий найкомфортніший сезон у цьому регіоні з грудня по лютий. Офіційно сезон на Гоа відкривається 01.10 та завершується 01.04.

 Релігія: Чотири великі релігії світу (індуїзм, буддизм, джайнізм та сікхізм) походять із Індії. Більше 800 мільйонів індусів (80,5%) є індуістами. Решта населення відноситься до релігійних груп: мусульман, християн та ін.

Мова: хінді

Різниця в часі з Україною: +3,5 години

Час польоту з України: 9 годин

Валюта: Індійська рупія

Віза: візовий режим. Перелік документів для відкриття візи: http://www.turtess.com/ru/country/11/visa

Корисні поради: Досить часто туристи віддають перевагу поєднанню екскурсійних програм з пляжним відпочинком на Гоа. Найпопулярніший тур "Золотий трикутник + Гоа", який дає можливість відвідати столицю Індії Делі, вічний пам'ятник коханню Тадж Махал, столицю індійських королів Джайпур та золоті пляжі Гоа. Рекомендуємо також звернути увагу на деякі важливі моменти, що стосуються відпочинку в Індії:

Поведінка: в Індії корови є священними тваринами: чіпати та тим більше їсти їх не можна, тож  вони вільно гуляють вулицями та пляжами.Не проявляйте до індусів агресію, жителі Індії - народ дуже доброзичливий. В Індії дуже люблять дітей, з великим задоволенням фотографуються зі світлошкірими маленькими туристами, хай це Вас не дивує. 

Пляж: на Гоа всі пляжі є муніципальними, а тому відкритими для відвідання місцевими жителями, торговцями, масажистами, рибалками.

Одяг: ЧИТАТИ

Ресторани, харчування та санітарія: ЧИТАТИ

Щеплення: ЧИТАТИ

Що купити: індійський чай, спеції, ефірні олії, кокосовий ром, тканини з розписом "батік", одяг сарі, найрізноманітніші прикраси, хна, дуже своєрідні індійські солодощі, аюрведичні косметичні засоби "для душі та тіла"

 

ТАЇЛАНД

 

 

 

Офіційна назва: Королівство Таїланд

Столиця: Бангкок

Клімат: тропічний

Релігія: Таїланд - країна поширеного буддизму (сповідує близько 95% наседення)

Мова: тайська, в курортних регіонах поширена російська та англійська

Різиця в часі з Україною: +5 годин

Час польоту з України: 9,5 годин

Валюта: Тайський бат

Віза: на період до 15 днів віза не потрібна (її вартість сплачують в аеропорту, також заповнюється відповідна анкета та прикладається фото), більш ніж на 15 днів - віза відкривається заздалегідь на Україні, при цьому туристові необхідно надати повний пакет документів.

Корисні поради:

Одяг: ЧИТАТИ

Ресторани, харчування та санітарія: ЧИТАТИ

Щеплення: ЧИТАТИ

Що купити: екзотичні фрукти (дуже поширеним в Тайланді є фруктові корзини - оригінально оформлений подарунок, до того ж зручний у транспортуванні; замовляеться у готельного гіда), спеції, пряні трави, недорогий середньої якості текстиль. Якщо мета Вашої подорожі - шопінг, обов'язково відвідайте Бангкок з його великою кількістю базарів, аутлет-молів, гіпермаркетів техніки.

___________________________________________________

 

* Важлива інформація для туристів, що обрали для відпустки Азію:

Одяг. Дотримуйтесь «дрес-коду», особливо в храмах. У більшості святих місць жінки повинні прикривати ноги, плечі і декольте; чоловіки повинні бути з закритими колінами та плечами. Майже завжди при вході в храм знімають взуття (туристам дозволяють зайти в шкарпетках). Тож якщо ви збираєтесь відвідати під час подорожі святі місця, жіноча легка туніка та чоловіча сорочка з довгими рукавами обов'язково стане у нагоді. Враховуйте це при пакуванні валізи.

 Ресторани, харчування та санітарія : Коли робите замовлення в ресторанах, не забувайте казати 'not spicy'. В готельних ресторанах уникайте страв з поміткою 'curry', це теж означає, що страва гостра. Вживайте виключно бутильовану воду з магазинів, уникайте напоїв з льодом, придбаних у вуличних кафе. Не вживайте незнайомі овочі та фрукти: деякі з них мають небажані властивості (піднімають тиск, несумісні з алкоголем, мають послаблюючі властивості тощо). Увага! На пляжі, в ресторані, на екскурсіях - пам'ятайте весь час про санітарію: якісні дезинфікуючі засоби для очищення шкіри рук та антисептичні вологі сервитки повинні завжди бути з Вами. Мийте руки у два-три рази частіше, ніж удома.

Щеплення для відпочинку в азіацьких країнах робити не обов'язково. Але якщо є бажання убезпечити себе - проконсультуйтеся з лікарем з цього приводу. Усього комплекс необхідних в Азію щеплень складається з 7 ін'єкцій.

 

 ГРЕЦІЯ

 

Греція – країна богів. Це справжня колиска мінойскої культури, мистецтва, науки, архітектури, світової літератури і головне - міфології. Окрім материкової частини, Греція налічує біля 1400 островів, при цьому лише 227 з них заселені. До програми мінімум у цій країні я б віднесла: відвідання неймовірної краси 'міста на краю світу' - острова вулканічного походження Санторіні; спуск у печеру Зевса (плато Лассіті); обід у місцевій таверні та вивчення танцю Сіртакі

 

Офіційна назва: Республіка Греція

Столиця: Афіни

Клімат:  Греція знаходиться в середземноморській кліматичній зоні.  Влітку майже немає опадів, взимку ж проходять сильні зливи. Найсприятливіший час для поїздки - травень - жовтень. Також варто зазначити, що весняні місяці як на материку, так і на островах зазвичай переважно вітряні.

Релігія: до грецької православної церкви належить приблизно 98% населення країни, решта - католики, протестанти, іудеї, мусульмани.

Мова: грецька

Різиця в часі з Україною: відсутня

Час польоту з України: 3 години

Валюта: євро

Віза: візовий режим. Перелік документів для відкриття візи: http://www.tui.ua/destinations/countries/greece#/c-visa

Корисні поради: Греки дуже гостинні, відкриті та люблять веселитись, передаючи при цьому свій гарний настрій всім навколо. Обов'язково відвідайте грецьку таверну; але не ресторан для туристів у курортному центрі, а саме місцеву таверну для місцевих жителів. Так Ви відчуєте колорит та дух Греції. При цьому спробуєте чудову кухню, адже, як кажуть наші грецькі партнери, "де греки - там добре".

Що купити: оливки та оливкову олію; з алкоголю - місцеве вино (особливо хочеться відмітити вино острова Санторіні  "Вінсанто": густе, солодке, карамельного кольору), місцевий коньяк "Метакса"), анісовий спиртний напій "Узо"; ароматизоване мило та натуральну косметику; оригінальну кераміку; грецію також відвідують з метою купівлі хутряних виробів. На подарунок також можна придбати грецькі солодощі, спеції, мед (переважно квітковий, з нектару цитрусових дерев).

 

ГРУЗІЯ

 

....розділ знаходиться у стадії розробки....

 

 

ГРУПОВІ АВТОБУСНІ ТУРИ ЄВРОПОЮ

 

 

Найпростіший спосіб побачити максимум країн за мінімум сплачених коштів - стати учасником групового автобусного туру країнами Європи. Неперевершені плюси такої подорожі:

- экономічність: мінімальний тариф авіаперельоту в більшість європейський країн складає зазвичай 300-320 євро ( якщо це не лоу-кост - бюджетні - авіалінії), в той час як екскурсійні автобусні тури коштують від 90 євро + віза

- інформативність: наші туристи за тиждень подорожі знайомляться з щонайменше трьома - чотирьма країнами;

- спрощений візовий режим (по деяких напрямках)

 

 

 

 

Партнери

 • akkord_tour.jpg
 • anex.jpg
 • anyway logo.jpg
 • as.jpg
 • coral.jpg
 • logo.jpg
 • news-travel.jpg
 • oasis.jpg
 • pegas.jpg
 • PZU.jpg
 • tavel-sim.jpg
 • tpg.jpg
 • tui logo.jpg
 • turtess.jpg

Спецпропозиції

Райський острів - Шрі-Ланка

Райський острів - Шрі-Ланка 

ВІДВІДАЙТЕ ШРІ-ЛАНКУ! Доступний екзотичний напрямок! Зручні недорогі авіаперельоти, великий вибір готелів (абсолютно всі готелі розташовані на березі океану), відпочинок на морі чи комбіновані екскурсійні тури.          

Read more

Єгипет - вічне літо!!

Єгипет - вічне літо!! 

Хочеш літо серед зими? Замовляй тур до Єгипту!  Це вічне літо, сонце 365 днів та різнобарвне Червоне море!   Неперевершений лідер продажів!

Read more

ОАЕ. Східна казка, доступна кожному!!!

ОАЕ. Східна казка, доступна кожному!!! 

    ОАЕ. Східна казка, доступна кожному!                                

Read more

Іменинникам та Молодятам!

Іменинникам та Молодятам! 

ІМЕНИННИКАМ ТА МОЛОДЯТАМ - ПОДАРУНОК! ЦЕ ВЖЕ СТАЛО ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ :-)   P.S. Не забудьте сказати про своє свято!          

Read more

1 2